Czy w kontaktach z kobietami powinieneś przejmować się swoim wyglądem ?

Czy w kontaktach z kobietami powinieneś przejmować się swoim wyglądem ?


Moi znajomi jak podchodzą do kobiet, zawsze martwią się o to czy są wystarczająco przystojni. Ja im na to odpowiadam, pozwólcie się martwić kobietą o swój wygląd, one w tym są lepsze. Wygląd nie ma nic do znaczenia – widziałeś shreka i fione ? Piękną i bestie ? dzwonnika z noterdam i tą jego laskę ? Liczy się dobry bajer, a najważniejsze to  jak sprawiasz, że kobieta się czuje przy tobie.

Kobiety chcą silnego faceta nie dupę. Faceta który nie będzie przejmował się swoim wyglądam.

W skrócie, to twój obowiązek żeby mieć umyte jajka i schludne buty, ale o swój wygląd niech się martwi tylko i wyłącznie kobieta.

To kobiety są płcią piękną, to my zakochujemy się w nich na pierwszy rzut oka gdy są piękne. To my dajemy im wtedy szanse i podchodzimy zweryfikować co  kryje pod tą śliczną buzią, czy w ogóle cokolwiek się kryje… Kobiety z kolei lubią przystojnych mężczyzn, ale jedyne co dostanie ten przystojny facet na starcie to 5 min. więcej, niż ten drugi zanim zacznie go spławiać, gdy nie idzie mu najlepiej. Kobieta może mu też wybaczyć jakiś gafy będąc zauroczona jego wyglądem, ale na dłuższą metę jeżeli ten przystojny facet nie potrafi sprawić żeby ta kobieta się wzniosła ponad ziemie, nie da jej emocji to prędzej czy później ona się nim znudzi. Jest mnóstwo takich facetów, kiedy ty myślisz że nie masz szans i na pewno ona poleci na tego przystojniaka, to z chwilą kiedy ten przystojniak otwiera usta kobiety mogą już tak bardzo nie być nim zainteresowane. Znam dużo przystojnych facetów, gdzie na pierwszy rzut oka powiedział byś że nie mają żadnych problemów z kobietami, a prawda jest tak że większość z nich nie wie czego potrzebują kobiety, jak z nimi rozmawiać, wręcz zastygają gdy trzeba poznać osobę płci pięknej i nie są sobą.

 

„Dobre kobiety kochają o wiele mądrzej mężczyzn. One nie kochają mężczyzny dla jego wyglądu. Nawet jeśli On im się podoba. Kobiety kochają Cię przez wzgląd na Twój charakter. Twoją siłę. Twoją mądrość. Albo dlatego, że potrafisz zaopiekować się dzieckiem. Bo jesteś dobrym człowiekiem, masz honor i godność. One kochają Cię inaczej niż mężczyzna kobietę. Nie z powodu kształtnych łydek ani nie dlatego, że w swoim garniturze budzisz zazdrość u jej koleżanek z pracy. Owszem, istnieją takie kobiety, ale są tylko jak zły przykład dla innych.”

Mr G

 

Mojej koleżance mimo że bardzo podobał się taki jeden przystojniak to i tak przespała się z innym, bo miała dość czekania aż do niej zagada, podczas gdy ten inny nie miał problemów żeby do niej podejść na dodatek był podobno dużo mniej atrakcyjny, ale czy on się tym przejmował kiedy zobaczył że mu się ona podoba, raczej nie. Żyją długo i szczęśliwie. Ty też możesz być tym gościem.

Pamiętaj że kobiety też oceniają facetów w świetle „to nie moja liga”. Czasem możesz mieć większe szanse podchodząc do pewnego typu kobiet, przykładowo zarośnięty jak świnia, lub nieidealnie ubrany. Kobiety też lubią potencjał, oraz też są zakompleksione, nie chcą być zdradzane, przy przystojnym partnerze moze być większa zazdrość. Chcą swojego partnera tylko dla siebie.

 

 


Jeżeli podobał ci się wpis i chcesz, żeby było więcej tego typu wpisów zostaw feedback, poprzez  kliknięcie 

„Lubie to” zaraz pod obrazkiem likeJeżeli chcesz być na bieżąco polub fanpage na facebooku.  Dzięki!!!

 • Skojarzyło mi się z Californication 🙂

 • Ciekawa koncepcja. 😉

 • Każdy patrzy na wygląd- umówmy się- jednak jest to pojęcie względne, ponieważ dla przykładu, ja zwracam uwagę w największym stopniu na mimikę twarzy, gestykulację, uśmiech, wzrok, jak ktoś podaje mi rękę na przywitanie, ogólne mikroruchy. Myślę, że jako przedstawicielka płci pięknej, nie jestem w tym osamotniona. No i trzeba przyznać, że w tym wypadku mężczyźni mają trochę łatwiej- kobiety są w stanie dać o wiele większą taryfę ulgową dla swojego księcia z bajki, aniżeli on dla księżniczki.

 • Wygląd jest ważny, ale tak jak powiedziałeś – na dłuższą metę nie wystarcza, albo inaczej – nie przechyla szali 🙂

 • Oczywiście, że kobiety również patrzą na wygląd! Pierwsze wrażenie i dla nas ma znaczenie. Oczywiście, charakter, inteligencja, urok osobisty – to wszystko ma olbrzymie znaczenie, ale tak naprawdę na dalszym etapie związku. Jednak, by do tego etapu mogło dojść, facet musi pociągać fizycznie. A co za tym idzie – jego wygląd jest w tym wszystkim kluczową sprawą.

  • Nigdzie w artykule nie ma napisane „że kobiety nie patrzą na wygląd”… Nie chce mi się dokładnie, analizować i wgłębiać, ale z wiekiem doświadczeniem może zrozumiesz o co mi chodziło. Niektóre „dziewczyny” rzeczywiście zwracają uwagę głównie na wygląd a później narzekają że nie ma prawdziwych mężczyzn, albo są nieszczęśliwe. (jasne nie wszystkie) Sam często popadam w to. Wiąże się z kobietą ze względu na jej kształty i ładną buzie, a później jestem wkurwiony że nie można z nią normalne funkcjonować, bo jej inteligencja plasuje się miedzy aligatorem a szympansem.

   • Wybacz, ale mówienie o jakiejkolwiek kobiecie w taki sposób, nie świadczy za dobrze o Tobie.

    • Wybaczam 😉

    • a dlaczego o nim dobrze nie świadczy? Racje ma chłopak, a mało to takich, które oprócz cycków i dupy nie mają nic innego do zaoferowania?
     btw. Robbie, ale nie obrażaj szympansów 🙂 Małpki są inteligentne na swój sposób.

 • ka

  mogłabym kiwać głową po każdym zdaniu i przy okazji dorzucać argumenty bez końca. niejednokrotnie cytując też samą siebie, bo zdanie mamy w tej kwestii identyczne. a jeśli już jesteśmy przy tym, że nasze mózgi może nie są swoim lustrzanym odbiciem, ale są bliźniaczo podobne, to po tym wpisie stwierdzam, że chyba się zgodzę, by to tu ulokować to nasze centrum dowodzenia :p

  • Jestem za;) fakt, gdyby twój blog był muzą to gwałcił bym replay;)

 • Lukas

  Bardzo dobry wpis!
  „Wygląd nie ma nic do znaczenia – widziałeś shreka i fione ? Piękną i bestie ? dzwonnika z noterdam i tą jego laskę ? Liczy się dobry bajer” nic dodać nic ująć 🙂