Dlaczego kobiety lgną do mężczyzn którzy mają na nie wyjeba*e ?

Dlaczego kobiety lgną do mężczyzn którzy mają na nie wyjeba*e ?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kiedy bardzo ci zależy na danej dziewczynie, ona nie interesuje się tobą, a gdy jest odwrotnie i masz totalnie wyjebane na nią, ona lgnie do ciebie jak osioł do marchewki ?

Kiedyś ktoś mądry powiedział „mniej wyjebane, a będzie ci dane” i tu jest właśnie odpowiedź.

Kiedy masz wyjebane uchodzisz za pewną siebie, trudną do zdobycia osobę (kobiety nie lubią łatwych mężczyzn), na której jej uroda, nie robi wrażenia. Co najważniejsze jesteś wtedy zrelaksowany, co automatycznie przenosi się na twój bodylanguage czyli język ciała.  Kobiety doskonale potrafią po nim odczytywać czy jesteś zestresowany, niepewny siebie, czy inny chuj. Po prostu stoisz wyprostowany pewny siebie w naturalnej pozycji, nie myśląc co zrobić z rękami? czy zarzucić noga na nogę? W skrócie nie odczuwasz każdej kończyny swojego ciała która wysyła sygnał do twojego mózgu przypominając ci nagle o swoim istnieniu. Każdy z nas zna to uczucie, nie tylko w kontaktach z kobietami, ale i w ważnych rozmowach na których chcesz wypaść dobrze.

To jak siedzisz, to jak się poruszasz, twoja gestykulacja czy kontakt wzrokowy, emanacja twojej wewnętrznej pewności siebie, spójność to czynniki na które składa się twój sukces. Kiedy jesteś już w tym zrelaksowanym stanie, rozmawiając z nią zaczynasz mieć wyjebane na temat tego co ona pomyśli o tobie, rozmawiasz bardzo otwarcie jeżeli jej się nie spodoba, może iść, nie będziesz za to przepraszać. Nie jesteś tu żeby robić na kimkolwiek wrażenia, jesteś wtedy sobą. To z kolei doprowadza je do szaleństwa. Żartujesz sobie bardziej na granicy uważanej przez społeczne normy dobrego taktu (jeżeli masz taki humor). Jesteś z nią szczery (kobiety to kochają, to je rozbraja), nie próbujesz wypaść lepiej niż jest w rzeczywistości, nie zastanawiasz się czy to co powiedziałeś jest dobre, nie przytakujesz jej jeżeli mów że lubi operę, lub latać półnago wysmarowana czekoladą z babcinymi majtkami na głowie, bo to będzie dziwne. Nie starasz się wypatrywać tego co was łączy i trzymać się kurczowo tego. Nie stawiasz jej poglądu na piedestale i usiłujesz się kręcić wokół niego jak satelita szukając rzeczy wspólnych. Jak zamieniasz się w pieska to ona zaczynie czuć się niezręcznie.

Kobiety błyskawicznie potrawą rozpoznać kiedy ktoś, wkłada w interakcje za dużo starań, a starając się tak bardzo, sprawiasz że nie jesteś sobą. Za dużo kalkulujesz, za dużo masz emocji w sobie a jednocześnie pustkę w głowie, pomimo że jesteś kurwesko inteligentnym facetem. Jednym słowem okrutnie zaniżasz swoją wartość i przy okazji wychodzisz na kolejnego nudnego gościa, z którym interakcja nie różniła się niczym specjalnym od wielu innych poprzedników z którymi się spotkała.

Kiedy niezależny ci na jej opinii, kierujesz rozmowę na takie tematy które ciebie żywo interesują, jeżeli kręcą ci jej pośladki,  zastanawiasz się jaka jest w łóżku, czy chcesz sobie z nią po prostu pożartować, zanim się obejrzysz będziecie skakać po tych tematach, mimo iż ledwo się znacie. Jak to tak szybko ? Tak, ponieważ jesteś wyluzowany i nie robisz z tego czegoś wielkiego, jak już ktoś powiedział przesuwasz granice. Skoro ty jesteś wyluzowany ona też czuje się z tym dobrze.

Niepokój, ściśnięte gardło, pustka w głowie nie towarzyszą ci gdy masz wyjebane. Pokazując, że nie zależy ci żeby ją zdobyć podnosisz w jej oczach nieświadomie swoją wartość jako faceta, tym bardziej jeżeli jest piękna i ma już wystarczająco połechtane ego przez gości którzy chcieli ją przelecieć. Odblokowujesz się i właśnie wtedy jesteś całkowicie sobą.

 

 • RONNIE

  Skojarzyło mi się z Californication 🙂

 • Skojarzyło mi się z Californication

  • Weście oglądasz porządne seriale, grubymi nićmi szyte, ale wporzo 😉

 • Marzena Kud/Fitspirit

  Jakby na to nie patrzeć tak to działa. Po pierwsze zaskoczenie – jak to, dziesięciu przed nim powiedziało mi,że mam ładne oczy a on tego nie robi? Po drugie niepokój wynikający z nieprzewidywalności takiego „typa”, po trzecie chęć ujarzmienia gościa, bo coś mi się zaczyna wydawać, że on wcale mnie nie chce,to ja mu pokażę, że jest inaczej;p

  • Dokladnie, to właśnie też warto dodać „chęć ujarzmienia gościa, bo coś mi się zaczyna wydawać, że on wcale mnie nie chce,to ja mu pokażę, że jest inaczej”

 • W tytule poprawnie gramatycznie powinno być: „… mają na NIE wyjeba*e”. Pisząc „nich” brzmi jakby faceci mieli wyj*e na facetów 😉

  • Dziękuje Róża 😉 Na pewno zmiana tytułu na poprawny gramatycznie bardziej pomoże facetom znaleźć swoje jaja w spodniach (w przenośni) 😉 Tylko teraz co zrobić skoro cały blog jest politycznie niepoprawny i mało gramatyczny ?

   • Możesz nic nie robić uznając, że czytelnicy i tak nie zwracają uwagi na gramatykę i logikę wypowiedzi oraz, że gramatyka i logika w wypowiedziach jest na tak niepoprawnym blogu najmniej istotna 😉

 • Gorzej jak nie umiesz się wyluzować przed kimś na kim Ci zależy bo się denerwujesz/stresujesz :/

 • Nick

  No wytłumaczyłeś mistrzowsko wszystkie korzyści z tego by mieć wyjebane
  Wielkie Dzięki 🙂

 • MattWeyland

  Nawet fajnie to opisałeś 🙂 Jestem ciekaw jak sam doszedłeś do tego poziomu, że jednak „masz wyjebane”? Co Ci pomogło/pomaga utrzymać ten stan?