Strach przed rozmową z pięknymi kobietami – nie przewartościowywuj kobiet

Strach przed rozmową z pięknymi kobietami – nie przewartościowywuj kobiet

To najczęściej przez przewartościowywanie, faceci mają blokadę przed podejściem, albo jak już podchodzą, to do kobiet, które na dobrą sprawę, różnią się od ich ideału.


Nie możesz traktować bardzo ładnej w twoim mniemaniu kobiety jak by była boginią, ani nie możesz, pokazać tego swoim zachowaniem że ty wiesz że ona jest super laską. Traktuj wszystkie kobiety tak samo. Obejrzyj sobie filmiki typu, ładne kobiety bez makijażu, albo jakieś inne metamorfozy: (pierwszy lepszy filmik)

Kiedy już obejrzysz, zdaj sobie sprawę że 80% kobiet ma kompleksy i nie są tak idealne jak to sobie w głowie projektujesz. (Reszta 19% żyje na Kubie, Brazylii, Wenezueli, Kolumbii czy Argentynie. Tam już od małego, dzieciom buduję się pewność siebie, a media nie łamią paradygmatów związanych z urodą. Może dlatego kobiety tam są tak otwarte oraz uśmiechnięte gdy mijasz je na ulicy).

Umawiałem się z bardzo pięknymi kobietami, i zgadnij co wszystkie miały jakieś kompleksy na punkcie swojego wyglądu, mniejsze lub większe, ale miały (nie zawsze rozumiałem te kompleksy, ale podziękujmy mass media, mtv, photoshopowi i ludziom którzy wiedzą że im kobieta jest bardziej nieszczęśliwa tym więcej będzie konsumować, dlatego nakręcają tą spiralę).

Co jest najlepsze, najwięcej kompleksów mają te najładniejsze kobiety, bo do tych średnich podchodzi mnóstwo gości przez co łechta ich ego, tylko po to często żeby się przespać z nimi, a im zostaje ta świadomość że są super i później, chcąc nie chcąc, mniej atrakcyjną kobietę poznaje się trudniej niż bardzo ładną.

Widzisz najładniejszą dziewczynę siedzącą samą przy barze i jesteś przerażony myślą podejścia do niej, zgadnij co ona też. Siedzi tam i myśli że spali się ze wstydu jak do niej podejdziesz, co jeżeli zapadnie niezręczna sytuacja?? jak mu się nie spodobam z bliska?? kiedy wreszcie przyjdą moje koleżanki ?? A jak przyklei się do mnie i nie będzie chciał odejść ?? Wszyscy się patrzą na mnie…

Wielu ludzi którzy sprawiają wrażenie chłodnych, opanowanych i promieniujących pewnością siebie, też się boją kontaktów z innymi ludźmi.

Zrozum to i nie myśl o niej jak o ideale bo gdy zmyje makijaż i ściągnie seksowną sukienkę może już nie być taka idealna na drugi dzień, ty będziesz. Będąc z nią w związku może się okazać że jest wredną suką, że jest słaba w łóżku i ciągle narzeka. Kobiety to też ludzie – nie myśl o nich jak by były czymś lepszym.

One potrzebują naszej miłości opieki i akceptacji, często pod bardzo oziębłą skorupą kryję się bardzo delikatna dusza, która już raz została zraniona, wykorzystana czy rozczarowana. Daj im szansę siebie poznać. Jeżeli to nie będzie to, pozostaw ją w stanie dużo lepszym niż była przed poznaniem ciebie. Jak już ktoś powiedział, nawet za najpiękniejszą kobietą stoi facet któremu zdążyła się już znudzić. Piękno jest w oczach podziwiającego, więc piękna kobieta dla ciebie, nie musi być już taka piękna dla mnie i odwrotnie.

 

  • Nadajemy zbyt wielką wartość pięknym kobietom. Jak już się przełamiemy, czasami okazje się, że czar pryska. Piękna kobieta okazuje się być… piękna. Tylko.

  • 5 akapit jest tak prawdziwy, że generalnie powinien być podsumowaniem. Ileż to w moim otoczeniu dziewcząt, które z twarzą i ciałem 4/10, pod względem własnej samooceny plasuje się wyżej niż nie jedna gwiazda Hollywood. Właśnie przez takie numery. Przez tą niezliczoną ilość mężczyzn, którzy celują w niższe, niż by chcieli, półki. Miałam taką sytuację, kiedy to będąc samej na imprezie zapoznałam się z jakąś przypadkową dziewczyną. Miła, do pogadania i wypicia. Podszedł do nas pewien Jegomość i zaczął ją podrywać. Trochę ze mną pogadał, jednak adresował do mnie moze co trzecie zdanie. Tak więc zostawiłam państwa i oddaliłam się ku jedzeniu. W końcu flirtowali ze sobą, byłam zbędna. jak się później okazało, szanowny kolega pragnął za wszelką cenę zdobyć MOJĄ uwagę i zależało mu na znajomości ze mną. Po prostu po zbliżeniu się do nas obleciał go strach i wybrał moją kompankę. Nawet nie wiesz jakie było moje zdziwienie. Czy to nie jest najlepsze potwierdzenie Twoich słów?

    • Niestety Madziu, dokładnie tak jak napisałaś. Podejrzewam że przez brak odwagi już na starcie ten jegomość był u ciebie skreślony. Czasem lepiej zaryzykować robiąc z siebie idiotę niż cykora;p

  • Ten starch ma tylko takie wielkie oczy a tak naprawdę przecież każda kobieta jest tak samo człowiekiem jak my. To, że wygląda pięknie to tylko jej atut. Poza tym nie warto oceniać produktu po okładce 🙂

  • Jak tak pięknie cytujesz, to myślę sobie: There’s always a story behind every picture.. I chyba jeszcze coś tam było 😀

    Dobry apel z Twojej strony w sumie i warto, żeby ludzie z niego korzystali na całego, bo najgorsze, co możemy w życiu robić, to się bać. Albo żyjesz, albo się boisz.