To ty ustalasz zasady, czyli co nakręca kobiety

To ty ustalasz zasady, czyli co nakręca kobiety


Miernik atrakcyjności u kobiety jest dość specyficznie zbudowany. Kobiety chcą wiązać się na stałe, z silną osobą, z osobą która zawsze stanie w ich obronie, z którą będą czuć się bezpiecznie i po części będą podziwiać. Chcą żebyś wziął je za rękę i poprowadził przez życie.

Jako atrakcyjny facet powinieneś twardo stąpać po swojej drodze życia i przede wszystkim, wiedzieć dokąd zmierzasz. Kobiety zwykle nie mają bladego pojęcia. Dlatego potrzebują takich gości.

Dominacja i bycie liderem – to je nakręca, jeżeli któraś kobiet powie ci że lubi niezdecydowanych gości to kłamie (chodź w dzisiejszych czasach, seriali typu „dlaczego ja?” facetów w rurkach, szykujących się dłużej od kobiety, czasach MTV, kiedy to promuje kolorowych teletubisiów jako przykład męskości. Nie ma co się dziwić że kobiety zaczynają przejmować cechy męskie, ewolucja idzie do przodu, więc nie zdziwię się jeżeli jakaś „dziewczyna” uzna że to jest słodkie). Jeżeli któraś kobieta mówi ci że nie lubi być dominowana i nie ma nawet takiego dnia kiedy nie marzy żebyś ją zdominował nawet w łóżku, to znaczy że ma jakieś traumatyczne przeżycia z dzieciństwa.

Nigdy nie rób nic na siłę, i nie popadnij w skrajność despotyzmu. Ale też nie uzależniaj swojego dnia od niej. Jeżeli chce iść z tobą jest mile widziana. Ale nie idę jej drogą idę swoją drogą (co innego jeżeli macie już dłuższą relację). Jeżeli ty nie wybierzesz czego chcesz w życiu to ktoś inny zrobi to za ciebie. Masz mieć swoje reguły i swój system wartości według którego masz działać.

 

Prawdziwa męskość? Prawdziwa męskość to po prostu wymieszana w odpowiednich proporcjach klasa i szaleństwo, plus szczypta despotyzmu.

Mr G

 

Niby banalne, ale często, gęsto ludzie żyją, życiem innych realizując ich marzenia – „bo tak wszyscy robią”. Idą na studia – przecież wszyscy idą. Wybieram kierunek który jest aktualnie modny. Na pozór wybierają bezpieczne życie, płynąc z nurtem rzeki. Najgorsze jest to że tkwią w związkach których nie chcą, strach przed samotnością był większy, a nic lepszego się nie trafiło.

Zrozum to facet wybiera jakie chce mieć życie, oraz to on ustala w nim zasady, bierze to co chce i nie boi się tego brać bo wie że zasługuje na to. A z drugiej strony kobiety nienawidzą słyszeć od faceta zwrotu „nie wiem”.

Niektórzy mogli by rzecz, ale przecież są silne kobiety, które liczą tylko na siebie, era feministek, manifestujących niewiadomo o co, kobiet samotnie wychowujących dzieci, robiących karierę, silnych kobiet które radzą sobie w każdej sytuacji mimo ciężkich warunków. Radzących sobie na zewnątrz… Skąd te kobiety się biorą ? Czy możemy podzielić je na dwie kategorie ? Nie sądzę, głęboko wierzę że w środku są dokładnie takie same. Dlaczego jedne są silne i przejmują rolę dominującą ? Bo nie miały wyjścia, nauczyły się być silne. Rzeczywistość je do tego zmusiła, a nie miały takiego oparcia u boku odpowiedniego faceta. Ale zaufaj mi te kobiety są gotowe zrzucić z siebie cały ciężar który dźwigały. Usiąść wygodnie w fotelu i dać się prowadzić. To twoja rola jako faceta.

  • Facet powinien mieć fajne życie do którego może ewentualnie zaprosić kobietę. Jakość swojego życia bardzo dużo pokazuje.

  • Podoba mi się ta definicja prawdziwej męskości!

  • Chociaż jako kobieta z pewnymi treściami mogłabym polemizować, to z jednym w zupełności się zgodzę i jestem przekonana, że większość, o ile nie każda kobieta, również by się zgodziła- kobiety nienawidzą słyszeć od faceta słowa „nie wiem”. Brak zdecydowania to coś co ZAWSZE odbiera mężczyźnie atrakcyjność w oczach kobiety.

  • cysia

    Ciekawe jak to jest, powiedziałam nawet wprost facetowi, że ja wręcz pragnę być zdominowana, nie tylko w łóżku, chcę kogoś zdecydowanego… a ten? nie wiem, może, przecież ty sama nie wiesz czego chcesz…. nosz kurwa….