Przestań bać się i zacznij poznawać kobiety

Przestań bać się i zacznij poznawać kobiety


Jest gość który widzi kobietę w swoim typie, wzdycha i idzie dalej. Jest gość który widzi kobietę w swoim typie w grupie innych kobiet. Podchodzi swobodnie, rozmawia z nimi, zdobywa ich zainteresowanie, a po chwili, gdy chce odchodzić, one wszystkie błagającym wzrokiem kota ze shreka, mają nadzieję że to właśnie od niej weźmie numer telefonu (choć i tak przy przyjaciółkach mu nie da).

Wiesz czym różnią się obydwaj ci goście ?

Praktycznie niczym, obydwaj w środku boja się tych samych rzeczy, mieli kiedyś te same wymówki i chorowali na chorobę pod tytułem co pomyślą sobie o mnie inni. Jedyna różnica to DZIAŁANIE (polecam jak jeszcze nie czytałeś: Pewność siebie pokrótce i bezapelacyjnie)

Obydwaj w głowie toczą tą samą batalię. Tu nie chodzi o kobietę do której chcesz podejść ale skurczyły ci się chwilowo jajeczka bo ona cie stresuję, to chodzi o CIEBIE. Conor McGregor przed wygraną walką z Jose Aldo o Mistrzowski pas UFC – czyli największej federacji na świecie MMA powiedział: „…Mogę walczyć z każdym. Niema żadnego przeciwnika, nie ma Jose Aldo, nie ma nikogo. Walczysz przeciwko sobie…” (ze swoimi słabościami, wątpliwościami i wyborem pomiędzy łatwą drogą a właściwą drogą)

Największe walki będziesz toczył ze swoim wewnętrznym strachliwym głosem, który został umieszczony w każdym z nas (w każdym normalnym). Okłamuje cię że nie dasz rady. Chce się czuć z pozoru bezpiecznie, komfortowo, wygodnie i jest totalnym egoistąOd ciebie zależy czy ten głos będzie rządził twoim życiem. Dostrzegaj rzeczy takimi jakimi są w istocie.

 

Kiedyś Jose Mourinho przed ważnym meczem zapytany o presje odpowiedział: „Presja? Jaka presja? Presję odczuwają miliony ludzi na świecie, którzy nie mają pieniędzy, by kupić swoim dzieciom jedzenie. To jest presja. Nie w futbolu.”
Tak samo jest w życiu. Boisz się przed podejściem do nieznanej ci osoby, którą bardzo chcesz poznać ? Strach mogą odczuwać mieszkańcy Iraku których domy zostały zbombardowane w imię petrodolara i chorych wizji mniejszości. Hetero który trafił do więzienia i został osadzony w celi z wielkim gejem, specjalizującym się w przymusowym seksie analnym. Nastolatki które sikają na podłużny patyk a ten pokazuje dwie kreski.

Z tą kobietą, być może stworzył byś zajebisty związek, później małżeństwo, wspaniałe dzieci. Mielibyście wspomnienia z mnóstwa zajebistych i zapierających dech w piersiach chwil. Wyobraź to sobie, że tak właśnie jest, jesteście szczęśliwą parą, macie dwójkę dzieci, bawisz się z nimi, śmiejesz i nagle to wszystko znika… Widzisz tylko te swoje dzieci w podświadomości, wpatrzone w ciebie smutnym wzrokiem „tato, dlaczego nie pozwoliłeś żebyśmy się urodziły?” co odpowiesz ? Bo bałem się podejść do waszej mamy ?

W innym przypadku, być może była by to przelotna znajomość. Wyobraź sobie że po znakomitym seksie leżycie obok siebie i spędzacie czas na intensywnych rozmowach o rzeczach, które się w życiu liczą. Nagle tak jak w pierwszym przypadku, to wszystko znika i znajdujesz się z powrotem przed tą nieznajomą jeszcze kobietą i dylematem czy podejść czy nie.

W jeszcze najgorszym przypadku ona powie że nie jest zainteresowana a tobie, za podejście do niej i przełamania strachu wzrosną morale do samego siebie, nabędziesz doświadczenia i zobaczysz na własnej skórze że to nic strasznego. Jej nigdy już prawdopodobnie nie zobaczysz, statystów dookoła też prawdopodobnie nie i przede wszystkim nie będziesz się zastanawiać co by było gdyby…

W każdej sytuacji wygrywasz, wystarczy podejść.

Polecam: film który może cie zmotywować

Oczywiście nie skacz do basenu jeżeli ne potrafisz pływać. Jeżeli nie masz pojęcia o kobietach i jak z nimi postępować, zapraszam cie do śledzenie bloga.

Pamiętaj to my faceci mamy ten przywilej że wybieramy kogo chcemy poznać i z kim nawiązać bliższą więź. Kobiety mogą aby wybierać w tych facetach co znają. Ty masz ten przywilej że możesz spokojnie podejść do obcej osoby na ulicy i powiedzieć „cześć” i nikt nie powie że jesteś łatwy albo puszczalski. Mało tego przez resztę mężczyzn zostaniesz jeszcze odebrany jako bohater. Połowa zastygnie widząc taką sytuacje i będzie cie podziwiać czy dostaniesz zlewkę czy nie, wiesz dlaczego ? Bo pokażesz że masz jaja, większe niż king Kong! Bo połowa z nich bała by się spytać o godzinę.

Dużo facetów narzeka na swoje związki, bo nie wybierali z kobiet które żywo chcieli poznać, ale z tego co się trafiło.

Jeżeli spodobała ci się kobieta na ulicy to tym masz myśleć czy chcesz dać jej nagrodę w postaci poznania siebie czy umilenia jej tego strasznie nudnego dnia, w postaci docenienia tego że wstaje praktycznie jeszcze w nocy, godzinę przed pracą żeby odpierdolić się na bóstwo między innymi po to żeby ktoś ją zauważył.

Mniej dystans do siebie, nie bój się zrobić z siebie idioty i nie traktuj życia za poważnie bo i tak żywo z niego nie wyjdziesz.

 

  • To jest podstawa w uwodzeniu kobiet. Podejście. Często najcięższy element. Zróbcie eksperyment / statystykę, ile was oleje na 100 podejść 🙂 Liczba 100 nie jest przypadkowa, bo większość facetów nie zrobi 100-u podejść nawet w ciągu żucia 🙂

  • No właśnie właśnie.. Z doświadczenia wiem, że kobiety, choćby te najładniejsze, speszą się zawsze i docenią względy jegomościa.