friends with benefits

friends with benefits

Jeżeli ktoś nie pojmuje, że istnieją kobiety które lubią uprawiać sex i niekoniecznie dopiero na 3 randce to najwyraźniej nie są typem osoby, która miała by do tego predyspozycję.

Nie jestem kibicem jednorazowych przygód, nie różnią się dla mnie od spotkania w ciemnej i mrocznej uliczce nieznajomego i wzięciem od niego nadgryzionej kanapki. Jest wiele płytkich doświadczeń o których potrafimy fantazjować, a jednym z nich na mojej liście jest seks z nieznajomą i chodź miałem nie jedną okazję to nigdy nie było to dla mnie coś godnego odhaczenia, wiem, żę dla wielu z was jest.

W większości krajów latynoskich, gdy kobietom podoba się facet, wyrywają go i pieprzą. Nie mają narzuconych kajdanów przez społeczeństwo, rodzinę czy religię. Nikt ich tam nie ocenia ani uczyć jak „prawdziwa” kobieta powinna się zachowywać, ubierać czy wyrażać. Czują się kobieco i pewnie siebie, mainstream nie zdołał im wlać do głowy tych wszystkich głupot z kategorii – co im przystoi, a kobiety tak samo jak mężczyźni chcą na różne sposoby realizować swoje potrzeby seksualne.

Jeżeli ktoś był w tych krajach wie o czym mówię. Mijasz Ją na ulicy, podoba ci się, ona patrzy na ciebie uśmiecha, tobie zasycha w gardle, ale mimo to ona daje ci jeszcze jedną szansę. Zatrzymuje się parę metrów dalej udając, że coś sprawdza w telefonie. Niesamowity kontrast w porównaniu z polską.

Opowiadając o tym, dużo kobiet puentuje to: W takim razie chciałabym żyć w Brazylii.

To są te same kobiety, tylko że tu musisz spełniać pewne warunki jako tylko materiał do seksu. Nie mówię tu o najebanych laskach czy tych które od lat są samotne i za wszelką cenę szukają poczucia bliskości i akceptacji, nawet jeżeli chodziło by tylko o seks.

W skrócie tu chodzi o emocję. Nie możesz być miękką kluchą. Ona musi ci ufać i czuć się przy tobie bezpiecznie. Jak to szybko zrobić? Bądź z nią szczery, totalnie szczery. Podejdź do niej i powiedź jak bardzo jest gorąca, ze swoim dużym pewnym siebie uśmiechem, pewną mową ciała, oraz pewny siebie bezpośredni kontakt wzrokowy. Podkręcasz energie, jeżeli nie wyjdzie, wracasz z powrotem do przyjacielskiej energii. Za intensywna energia za wcześnie może wszystko zniszczyć. Wbijasz piłeczkę na jej część kortu, ale tylko na chwilkę.

Nie możesz też pokazać, że jesteś napalonym nastolatkiem. Twoja mowa ciała, dawanie jej dystansu w interakcji ma pokazywać, że nie jesteś zdesperowany. Łam zasady etyki i nie graj według zasad. Nie bój się z niej żartować. Dawaj jej luz jak tego potrzebuje i rozmawiaj z innymi kobietami w między czasie.

 

Seksualnie prowokujący język

Używając seksualnie prowokującego języka pamiętaj, że kobiety będą bardziej skupione na nieprzepraszającej, pewnej siebie energii niż na tym co konkretnie powiedziałeś. Możesz dawać aluzję, powiedzieć coś wulgarnego czy wyuzdanego i zaraz jak by gdyby nic zmieniać energie i wracać do normalnej rozmowy.

NIE RÓB TEGO, jeżeli nie jesteś mentalnie gotowy. Twój umysł musi się w pełni zgadzać z tym co mówisz. Nie skacz do basenu na głęboką wodę, jeżeli nie potrafisz pływać, bo nie dasz sobie rady z konsekwencjami.

Wiesz czym się różni „dziwak” od „super gościa”? Mogą mówić totalnie to samo, ale jeżeli mówisz/robisz to całym sobą i jesteś kurewsko pewny siebie zostanie to odebrane jako coś w porządku, a nawet najgłupsze akcje zarażą innych do dołączenia. Dziwak robiąc/mówiąc to samo z dozą nieśmiałości będzie odbierany jako dziwak.


– Mam zamiar z nim uprawiać seks.
– Ooo seks randka?
– No nie żartuj nawet. Mam nadzieje, że obejdzie się bez randki.
                                                                         Słowem w sedno


Ona musi mieć pewność, że będziesz wiedział co z nią zrobić w łóżku, że będziesz potrafił ja podniecić i zdominować, że nie będziesz się bać powiedzieć, że jest twoja prywatną dziwką (tylko dodaj „twoją prywatną”). Ze będziesz potrafił prowadzić całą interakcję, część logistyczną masz w małym palcu, a po wszystkim nie pochwalisz się kolegom jaką to jest bezwstydną rozpustnicą.

Nie musisz pokazywać, że masz fajne życie, że masz fajne mieszkanie, auto. Nie próbuj zrobić na niej wrażenia. Każdy kij ma dwa końce. Jeżeli ona zobaczy, że jesteś zbyt zajebisty to wsadzi cię w szufladkę „Potencjalny kandydat na chłopaka” pożegnaj się wtedy z seksem tej nocy (porostu będzie trudniej). Nie przechwalaj się, bo to jest żenujące. Pokazuje jak bardzo czujesz się zaniżony i jak bardzo chciałbyś jej zaimponować. Nie napierdalaj z nią planów na przyszłość, ale baw się chwilą. Jeżeli zbudowałeś odpowiednie napięcie, ona ci ufa czuje się bezpiecznie wie, że jesteś pewny siebie i przejmiesz całą interakcję, odpowiedzialność na to co się stanie na siebie, jest szansa, że będzie chciała obejrzeć twoje akwarium w domu lub niesamowity dywan latający którym chciałbyś się pochwalić.

Jeżeli ona jest z koleżankami nie będzie chciała stracić w ich oczach, uszanuj to. W końcu nie jesteś pryszczatym zdesperowanym nastolatkiem.

Pamiętaj faceci żałują niewykorzystanych okazji a kobiety wręcz odwrotnie. Nigdy nie krzywdź kobiet świadomie, one to przeżywają, a karma potrafi uderzyć szybciej niż się wydaje. Nie obiecuj związku jeżeli chcesz sexu, ale też nigdy bezpośrednio nie mów że chcesz sexu – to ma wyniknąć, niby spontanicznie. Bądź szczery, niech nie żałuję ze ciebie poznała. Jednak pamiętaj cokolwiek w życiu robisz ma to swoje echo.

 • ka

  robbie, czy ty czytałeś „grę” n. strauss’a? brzmisz bardzo podobnie, co akurat jest w mojej opinii dużym komplementem. jeśli więc nie miałeś tej książki jeszcze w ręku – koniecznie zrób sam sobie prezent ;-).

  • przydarzyło mi się kiedyś 😉 Ostatnio wpadłem dwa razy pod rząd na tą książkę w empiku (przeznaczenie?) i gdyby nie olbrzymia kolejka książek do przeczytania która mi się zrobiła, to pewnie bym ją kupił 😉

 • Wielebny

  Dużo błędów językowych. Robbie załatw se jakąś korektę czy coś.

 • Britoss

  W Polsce akurat, też miałem sytuację, gdy dziewczyna zatrzymała się parę metrów dalej, udając że coś sprawdza w telefonie, po to by dać mi jeszcze jedną szansę. Więc w naszym kraju też takie sytuacje się zdarzają. Choć oczywiście, nie kwestionuje tego że kobiety w Ameryce Południowej, funkcjonują zupełnie inaczej.