Jak być facetem na jedną noc

Jak być facetem na jedną noc


Jeżeli ktoś nie pojmuje że kobiety lubią się bzykać i niekoniecznie dopiero na 3 randce to najwyraźniej nie są typem osoby która miała by do tego predyspozycję.

Często na rozluźnienie atmosfery i zatuszowanie wyrzutów, lubię opowiadać kobietą o Brazylijkach czy kobietach które żyją w Ameryce południowej (Brazylia, Wenezuela, Ekwador, Argentyna). Gdy podoba im się facet, wyrywają go i pieprzą. Nie mają kajdanów narzuconych przez społeczeństwo, rodzinę czy religię. Nikt ich tam nie będzie oceniać ani uczyć jak „prawdziwa” kobieta powinna się zachowywać, ubierać lub wyrażać. Czują się kobieco i pewnie siebie, mainstream nie zdołał im wlać do głowy tych wszystkich głupot.

Jeżeli ktoś był w tych krajach wie o czym mówię. Mijasz Ją na ulicy, podoba ci się, ona patrzy na ciebie uśmiecha, tobie zasycha w gardle, ale mimo to ona daje ci jeszcze jedną szansę. Zatrzymuje się parę metrów dalej udając że coś sprawdza w telefonie. Niesamowity kontrast.

Gdy opowiadam o tym, zawsze od kobiet słyszę to samo: W takim razie chciałabym żyć w Brazylii.

To są te same kobiety, tylko że tu musisz spełniać pewne warunki jako, tylko materiał do seksu. Nie mówię tu o najebanych laskach czy tych które od lat są samotne i za wszelką cenę szukają poczucia bliskości i akceptacji, nawet jeżeli chodziło by tylko o sex.

W skrócie tu chodzi o emocję. Nie możesz być miękką kluchą. Ona musi ci ufać i czuć się przy tobie bezpiecznie. Jak to szybko zrobić ? Bądź z nią szczery, totalnie szczery. Podejdź do niej i powiedź jak bardzo jest gorąca, ze swoim dużym pewnym siebie uśmiechem, pewną mową ciała, oraz pewny siebie bezpośredni kontakt wzrokowy. Podkręcasz energie, jeżeli nie wyjdzie, wracasz z powrotem do zapoznawania. Za intensywna energia za wcześnie może wszystko zniszczyć. Wbijasz piłeczkę na jej część kortu, ale tylko na chwilkę.

Nie możesz też pokazać że jesteś „potrzebującym” Twoja mowa ciała, dawanie jej dystansu w interakcji ma pokazywać że nie jesteś zdesperowany. Łam zasady etyki i nie graj według zasad. Nie bój się z niej żartować. Dawaj jej luz jak tego potrzebuje i rozmawiaj z innymi kobietami w między czasie.

Wiele osób pyta jak i kiedy rzucać seksualne komentarze, jeżeli tego nie czujesz to ich nie rzucaj. Są pewne bardzo bezpieczne sposoby gdy jest już w jakimś stopniu tobą zainteresowana. Są to niebezpośrednie komentarze. Czyli przykładowo w tych dzinsach wyglądasz ok, ale podejrzewam że gdybyś miała na sobie sukienkę zgwałcił bym twoje pośladki wzrokiem. Nie ruszaj się tak bo się podniecę. (Kobiety uwielbiają gdy mężczyzna na ich widok jest podniecony, zwłaszcza ten który im się podoba). Nie mówisz jej bezpośrednio tych sprośnych rzeczy bo przecież tego byś obecnie nie zrobił, jeżeli rozumiesz o co mi chodzi. Często powoduje to, też że ona zaczyna bardziej eksponować te części ciała na które zwrócisz uwagę. Jak powiesz coś o tym żeby nie tańczyła tak bo dostaniesz zwodu, ona podkręci tępo. Jeszcze raz to powtórzę twoja mowa ciała ma być bardzo pewna siebie, żadnych podśmiechujek w tego typu komentarzach.

 

High sexualy game 

Używając seksualnie prowokującego języka pamiętaj że kobiety będą bardziej skupione na nieprzepraszającej, pewnej siebie energii niż na tym co konkretnie powiedziałeś. Ja lubię dawać aluzję, powiedzieć coś wulgarnego czy wyuzdanego i zaraz jak by gdyby nic zmieniać energie i wracać do normalnej rozmowy.

NIE RÓB TEGO, jeżeli nie jesteś mentalnie gotowy. Twój umysł musi się w pełni zgadzać z tym co mówisz. Nie skacz do basenu na głęboką wodę jeżeli nie potrafisz pływać, bo nie dasz sobie rady z konsekwencjami.

Jestem typem, głęboko gdzieś schowanego romantyka, ale często mam ochotę być wulgarny i jestem szczery. Jeżeli kobieta nie wygląda na zakompleksioną nieśmiałą dziewczynkę to potrafiło mi się wyrwać z tekstami typu: Kurwa, co ja bym zrobił z twoim ciałem.. Ja pierdole,  twoje ciało jest niesamowite. Reakcje są różne, śmiech maskujący brak odpowiedzi czy negatywna odpowiedź typu „pierdol się” Jeżeli nie jesteś w staniu udźwignąć takiej reakcji, nie rób tego. Jeżeli jednak sobie poradzisz zostaniesz w miedzy czasie obrzucony masą shit testów – dziewczyna cie sprawdza, czy warto marnować na ciebie czas. To jest coś z czym musisz być pewny że sobie poradzisz, a przede wszystkim nie będziesz przepraszał czy uciekał z podwiniętym ogonem. W końcu chcesz ją poznać. Możesz powiedzieć że całkowicie źle ją oceniłeś, zacznijmy od nowa Robert jestem. Albo powiesz że ma absolutną racje gdzie moje maniery to co naprawdę chciałem ci powiedzieć to że masz piękne oczy. Możesz być wulgarnym chamem, ale nie bądź dupkiem ani miłym facetem. A najważniejsze musisz to robić z dozą olbrzymiej pewności siebie. (oczywiście to wszystko jest night game, za dnia nie polecam takich komentarzy)

Najważniejsze co po takim otwarciu zrobić to nie czekać na jej odpowiedź, tylko od razu zmienić temat na neutralny. (jak tego nie zrobisz, zdecydowanie usłyszysz „pierdol się” nawet jak by później tego żałowała) Nie czekaj aż włączy się jej logika. Otworzyłeś bardzo mocno teraz wejdź z powrotem w jej strefę komfortu jak by nic się nie działo. A to co powiedziałeś było normalne. Jeżeli już nie będziesz mógł sobie poradzić bądź szczery, ale nie przepraszaj. Wyciągniesz z tego najlepszą lekcję. Słuchaj zwykle nie podchodzę to nieznajomych kobiet z wulgarnymi podtekstami, chciałem zobaczyć twoją reakcję, bardzo mi się podoba co zrobiłaś. Robert jestem… lub Słuchaj podoba mi się twoja reakcją na to co powiedziałem jak taka kobieta znalazła się sama w tym klubie. Nie cytuj tego, ale mniej obraz, że czasem lepiej być szczerym i ciągnąć rozmowę niż uciekać z podwiniętym ogonem. W najgorszym przypadku powiedź, że na co dzień jesteś kujonem, całymi dniami spędzasz czas przed kompem, wyszedłeś aby zmienić swoje życie, nabrać pewności siebie i poznawać kobiety, niech oceni jak w jej oczach wyglądałeś, twój jeżyk ciała i to czy rzeczywiście byłeś spójny. Może wyjść z tego naprawdę duży „fun”. Czasem wydaje nam się, że podchodzimy z mocną ramą, a tak naprawdę kobieta potrafi wyczuć naszą niepewność czy strach, to że zamiast skupić się na danej chwili ty myślisz już nad odpowiedzią co maskuje twoja pustka w oczach.

 

– Mam zamiar z nim uprawiać seks.
– Ooo seks randka?
– No nie żartuj nawet. Mam nadzieje, że obejdzie się bez randki.
                                                                         Słowem w sedno

 

Wiesz czym się różni „dziwak” od „super gościa” ? Mogą mówić totalnie to samo, ale jeżeli mówisz/robisz to całym sobą i jesteś kurewsko pewny siebie zostanie to odebrane jako coś w porządku, a nawet najgłupsze akcję zarażą innych do dołączenia. Dziwak robiąc/mówiąc to samo z dozą nieśmiałości będzie odbierany jako dziwak. Ona musi mieć pewność że będziesz wiedział co z nią zrobić w łóżku że będziesz potrafił ja podniecić i zdominować że nie będziesz się bać powiedzieć, że jest twoja prywatną dziwką (tylko dodaj „twoją prywatną”). Ze będziesz potrafił prowadzić całą interakcję a część logistyczną masz w małym palcu.

Nie pokazuj jej że masz zajebiste Zycie, że masz zajebiste mieszkanie, auto. Nie próbuj zrobić na niej wrażenia. Każdy kij ma dwa końce. Jeżeli ona zobaczy że jesteś zbyt zajebisty to wsadzi cię w szufladkę „Potencjalny kandydat na chłopaka” pożegnaj się wtedy z seksem tej nocy (porostu będzie trudniej). Nie przechwalaj się, bo to jest żenujące. Pokazuje jak bardzo czujesz się zaniżony i jak bardzo chciałbyś jej zaimponować. Nie napierdalaj z nią planów na przyszłość, ale baw się chwilą. Jeżeli zbudowałeś odpowiednie napięcie, ona ci ufa czuje się bezpiecznie wie że jesteś kurewsko pewny siebie i przejmiesz całą interakcję, odpowiedzialność na to co się stanie na siebie, jest szansa że będzie chciała obejrzeć twoje akwarium w chacie lub niesamowity dywan latający który kupiłeś i chciałbyś się nim pochwalić.

Jeżeli ona jest z koleżankami nie będzie chciała stracić w ich oczach, mimo że bardzo chce z tobą wyjść. Więc idziecie coś zjeść.

Pamiętaj faceci żałują niewykorzystanych okazji a kobiety wręcz odwrotnie. Nigdy nie krzywdź kobiet świadomie, one to przeżywają, a karma potrafi dopierdolić szybciej niż się wydaje. Nie obiecuj związku jeżeli chcesz sexu, ale też nigdy bezpośrednio nie mów że chcesz sexu – to ma wyniknąć, niby spontanicznie. Bądź szczery, niech nie żałuję ze ciebie poznała. Cokolwiek w życiu robisz ma to swoje echo.

 

 • ka

  robbie, czy ty czytałeś „grę” n. strauss’a? brzmisz bardzo podobnie, co akurat jest w mojej opinii dużym komplementem. jeśli więc nie miałeś tej książki jeszcze w ręku – koniecznie zrób sam sobie prezent ;-).

  • przydarzyło mi się kiedyś 😉 Ostatnio wpadłem dwa razy pod rząd na tą książkę w empiku (przeznaczenie?) i gdyby nie olbrzymia kolejka książek do przeczytania która mi się zrobiła, to pewnie bym ją kupił 😉

 • Wielebny

  Dużo błędów językowych. Robbie załatw se jakąś korektę czy coś.

 • Britoss

  W Polsce akurat, też miałem sytuację, gdy dziewczyna zatrzymała się parę metrów dalej, udając że coś sprawdza w telefonie, po to by dać mi jeszcze jedną szansę. Więc w naszym kraju też takie sytuacje się zdarzają. Choć oczywiście, nie kwestionuje tego że kobiety w Ameryce Południowej, funkcjonują zupełnie inaczej.