Jak poznać tą właściwą kobietę – Nie bój się jej stracić

Jak poznać tą właściwą kobietę – Nie bój się jej stracić


Ostatnio poznałem kobietą, na pierwszy rzut oka może nie upadłem na kolana, ale już po krótkiej wymianie zdań rozjebała mnie bezpretensjonalnie swoim poczuciem humoru. W pewnym momencie palnąłem coś o co mogła być zazdrosna i walnęła focha. Nie drążyłem już, że to było przeciągnięte sarkazmem, sokoro ledwo co się znamy i już strzela fochy to co by było za rok, czy 10 naszej znajomości…?

Wiele gości stara się na siłę, chcą dobrze wypaść, chcą zaimponować, chcą żeby rozmowa była idealna. Nie ważne czy kierują się tylko seksem czy stałą relacją – próbują na siłę. Przy czym jak pisałem wcześniej często to wychodzi na opak, kobiety to nie idiotki, nawet te mniej bystre mają odrobine intuicji.

 

 Nie sprzedawaj się na siłę.

Czy chcesz seksu czy związku pokazując parcie, zniechęcisz daną osobę. Gdy komuś dajesz coś na siłę przestaje już to być atrakcyjne, a nawet możesz wyjść na desperata. Która niezdesperowana kobieta chciałby mieć coś wspólnego z desperatem. Jako biznesmen powiem ci, że o wiele łatwiej sprzedać produkt metodą pokazania go i sprawienia, żeby go klient pragnął. Przy czym automatycznie oddzielasz się od gości, którzy chcą go sprzedać na siłę. Niech konsument podejmie decyzje a ty mu tylko pomóż.

Jak pewna pojebana historia o żółwiu, którą napisałem w podręczniku „tindera” ale nie czytaj go, jeżeli błędy ortograficzne mogą  przyprawić cię o zawał serca, pisałem na kolanie. Raczej dla ludzi o mocnych nerwach.

„Wielu gości ma tendencje do sprzedawania się na siłę – załóżmy, że chcesz kupić żółwia. Jest 200 stanowisk i wszyscy chwalą, że ich żółw jest miły, cudny i uroczy. Jedno stanowisko się wyłamuje i sprzedawca mówi, Panie nie kupuj Pan tego żółwia, odradzam Panu, po prostu Pan nie kupuj, to wredny chuj…” Nie, nie może być aż tak wrednym chujem Pan oszukuje, albo nie chce mi go sprzedać. Ja go rozkocham w sobie. Biorę go.

 

Nie bój się jej stracić.

Jeżeli chcesz poznać kobietę swojego życia radze Ci być totalnie sobą i nastawić się, że nic z tego nie wyjdzie, spędzamy miło czas. Ewentualnie, jeżeli coś wyjdzie po tym spotkaniu to będę miło zaskoczony. Jeżeli lubisz Star Wars, lub Hannah’e Montan’e nie wstydź się tego, jeżeli masz śmiech jak świnia, kaszel czy zęby jak w wojsku, emanuj tym kiedy tylko masz na to ochotę. Nie bój się wyjść poza schematy i robić to co żywo chciałbyś robić. Właśnie to pokazuje twoje prawdziwe Ja. Warto być pełnym pasji w tym co robisz. Przykłady są troszeczkę skrajne, żeby pokazać Ci jak bardzo masz mieć wyjebane, czy jej się to spodoba. Pod koniec dnia to ty masz się zastanawiać, czy ją polubiłeś a nie, czy ona ciebie.

W dzisiejszych czasach jest setki rozwodów dziennie. Po dwóch latach nagle zakochana para mówi: już nie jesteś taki jak kiedyś… już nie jesteś taka jak kiedyś… Jak miałam/em być, skoro udawałem/am kogoś innego. Być może stracisz przez to mnóstwo kobiet już na pierwszym spotkaniu ale wtedy przynajmniej będziesz miał pewność, że te kobiety nie są dla ciebie. I nie przejęzyczysz się za 20 lat jak będziesz chciał poprosić o solniczkę.

Przy odpowiedniej kobiecie, reakcja będzie bardziej pozytywna niż gdybyś starał się̨ zachowywać, jak wypada. Będąc wyrazistym mimowolnie wyróżnisz się na tle nudnych gości. Bądź sobą i miej pewność, że ona cię pragnie jako ciebie. Pozerów pewnie zna już na pęczki. Nie warto zastanawiać się co wypada, po prostu rzuć się w wir wydarzeń i bądź najlepszym wyborem jakiego może dokonać.

Nigdy nie bój się stracić kobiety, bo tej odpowiedniej nigdy nie stracisz, a w tych drugich ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane.

PodpisSF

 • Astrid Lindgren

  Za 10 lat będziesz się cieszył jeśli będzie o Ciebie tak samo zazdrosna jak teraz, bo jeśli przestaniesz ją obchodzić to już po wszystkim…

  • A od kiedy zazdrość jest wyznacznikiem tego, że zależy nam na drugiej osobie? To tylko mała cząsteczka, wszystkich składowych czynników świadczących o pragnieniu i zainteresowaniu drugą osobą.

 • Dorota Dutkiewicz

  To po co”walisz”coś o co może być zazdrosna?To masz klasę o której piszesz na blogu czy jej nie masz?:)

  • Przypadek, dosłownie. Nikt nie jest idealny, nawet ja czasem coś palnie, dlatego lubię i szanuje ludzi z dystansem do siebie 😉 + pewnością siebie, nikt nie lubi obrażalskich o byle co.
   Wyobrażasz sobie być z gościem co wali fochy? Jest ich podobno coraz więcej. To jest frustrujące i niedojrzałe. Kobiety na początku znajomości testują facetów, nam też to się zdarza, czasem nawet przypadkiem…
   Ps. Nie pisze o klasie na blogu, bo klasa to pojęcie względne. Ja wyznaje wartości nie klasę 😉

 • Bylam ciekawa odpowiedzi na to pytanie z punktu widzenia faceta… To prawda, pewnych rzeczy i tak dlugofalowo nie da sie ukryc, nie w trwalym zwiazku.